اخبار سیاسی

وزیر دفاع آمریکا: با دیپلماسی در پی کاهش تهدید کره شمالی هستیم

وزیر دفاع آمریکا می گوید: با کاهش تهدیدها از سوی کره شمالی به وسیله دیپلماسی، ایالات متحده به حفظ صلح در شبه جزیره کره ادامه خواهد داد.

7 مرداد 1400

سفیر ایران درباره برنامه پنهانی هسته ای عربستان هشدار داد

سفیر و نماینده دائم ایران نزد سازمان های بین المللی مستقر در وین هشدار داد که قصور در اجرای توافق های پادمانی، به عربستان اجازه می دهد تا برخی فعالیت های خاص هسته ای خود را با دور نگاه داشتن آنها از بازرسی های آژانس، پنهان کند.

1 مرداد 1400

طرح یکپارچه سازی داده ها کمک دهنده اجرای دولت الکترونیک

خبرگزاری خبرنگاران- عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: طرح یکپارچه سازی داده ها و اطلاعات ملی ارتباط بسیاری با دولت الکترونیک دارد و به اجرای آن هم یاری می نماید.

31 تیر 1400

تاریخ مذاکرات آستانه معین شد

ایسنا نوشت: روسیه اعلام کرد، دور تازه مذاکرات آستانه درباره حل و فصل بحران سوریه اوایل ژوئیه در نور سلطان، مرکز قزاقستان برگزار می شود.

30 تیر 1400

22 برابر شدن بدهی بانک های خصوصی، رشد 480 درصدی بدهی دولت

در دولت یازدهم، بدهی بانک های خصوصی به بانک مرکزی از 2800 میلیارد تومان در انتها سال 91 به 65 هزار میلیارد تومان در انتها سال 99 رسید که نشان دهنده 22 برابر شدن بدهی بانک ها به بانک مرکزی بوده است.

25 تیر 1400

بلینکن: از سیاست فشار حداکثری علیه ایران چیزی عایدمان نشد

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری رویترز، آنتونی بلینکن وزیر خارجه آمریکا امروز یکشنبه بدون اشاره به خروج واشنگتن از توافق بین المللی برجام همراه با نقض قطعنامه 2231 شورای امنیت سازمان ملل در سال 2018 میلادی، ادعا کرد که کشورش تا کنون نشانه ای مبنی...

18 تیر 1400

برادر منصور هادی در فهرست انصارالله برای تبادل اسرا

ایسنا نوشت:انصارالله یمن آمادگی خود را برای معامله تبادل اسرا که شامل آزادی برادر رئیس جمهور مستعفی یمن و وزیر دفاع سابق است، اعلام نمود.

17 تیر 1400

آمریکا در پشت پرده افزایش حملات تروریستی در عراق قرار گرفته است

به گزارش خبرنگاران به نقل از بغداد الیوم، علی الوائلی کارشناس مسائل امنیتی عراق سخنانی را در مورد افزایش حملات تروریستی داعش در نقاط مختلف این کشور بیان کرد.

9 تیر 1400

خبرنگاران 13میلیارد دلار طرح در مناطق آزاد آماده سرمایه گذاری بین المللی است

کیش - خبرنگاران - دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه مالی گفت: در چهار منطقه آزاد تجاری کشور 6 طرح به ارزش 13میلیارد دلار آماده جذب سرمایه گذاری بین المللی است.

5 تیر 1400

بانک مرکزی به یاری بساز و بفروش ها کاری می نماید فروشندگان ناز نمایند

در حالی بانک مرکزی از کاهش 3.1 درصدی قیمت مسکن در تهران خبر داده که رئیس اتحادیه املاک گفت: گزارش بانک مرکزی از تحولات بازار مسکن را قبول نداریم.

9 خرداد 1400

نشست کمیسیون مشترک برجام فردا سه شنبه برگزار می گردد

تهران (پانا)- نشست کمیسیون مشترک برجام فردا سه شنبه با حضور هیأت های ایران و گروه 1+4 و نماینده اتحادیه اروپا در شهر وین برگزار می گردد.

2 خرداد 1400

وجه مشترکِ کشور های پیروز در مواجهه با کرونا

پایگاه خبری کانورسیشن در گزارشی به قلمِ لی کاترین ویندسور، پژوهشگر و استادِ دانشگاه ممفیس آمریکا، به ارائه یافته های یک مطالعه علمی، و شناساییِ مولفه مشترک میان تمام کشور هایی که به نحوی پیروز با شیوع ویروس کرونا مقابله نموده اند، پرداخته است.

30 اردیبهشت 1400

جزئیات نامه وزیر کشور به وزیر بهداشت

خبرنگاران : فرمانده قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا در نامه ای به وزیر بهداشت بر ضرورت تدوین وابلاغ دستورالعمل بهداشتی- درمانی مناسب به منظور کنترل، مراقبت و تامین شرایط مناسب برای مقابله با شیوع ویروس جهش یافته هندی حداقل تا عمق 200 کیلومتری...

27 اردیبهشت 1400

چرا درخواست پرسپولیس در پرونده شجاع رد شد؟

رئیس کمیته شرایط فدراسیون فوتبال گفت: شرایط پرسپولیس و استقلال خاص است و آن ها در میانه دولتی بودن و یا نبودن گرفتار هستند.

15 اردیبهشت 1400

45 روزه می توانیم علیه جهش های جدید ویروس کرونا، واکسن بسازیم

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور گفت: ما قابلیت برخورد با جهش های ویروس کرونا را داریم و در عرض 45 روز می توانیم واکسن هر جهشی را بسازیم

14 اردیبهشت 1400

چرا طرح آمریکا برای آتش بس در یمن ظالمانه و خطرناک است؟

خبرگزاری خبرنگاران- معاون وزارت اطلاع رسانی دولت نجات ملی یمن گفت، اگر آمریکا برای حل مشکل یمن جدی است ، نخست تجاوز علیه کشور را متوقف کند.

10 اردیبهشت 1400

دور دوم هجدهمین نشست کمیسیون مشترک برجام شروع شد

تهران (پانا) - دومین دور هجدهمین نشست کمیسیون مشترک برجام، برای آنالیز نتایج گفت و گوهای کارگروه های برطرف تحریم و هسته ای شروع شد.

6 اردیبهشت 1400

به تحریم های غیر قانونی آمریکا پایبند نباشید

وزیر خارجه ایران به همتای فرانسوی خود توصیه کرد در گفت و گوهای آینده در وین در زمینه برجام، موضع سازنده ای اتخاذ کند.

1 اردیبهشت 1400

ثبت نام کنندگان شاخص میاندوره ای مجلس

کاندیدا های انتخابات اولین میاندوره ای مجلس یازدهم را بهتر بشناسید

28 فروردین 1400

اعداد روزانه کرونا دوباره 5 رقمی شد، احتمال تعطیلی شهرها

پایان همان اتفاق ناگواری که از مدت ها قبل مسئولان وزارت بهداشت و ستاد ملی مقابله با کرونا هشدار می دادند، رخ داد و اعداد روزانه کرونا دوباره زیاد شد.

25 فروردین 1400
تعداد: (111)