سبک زندگی

بیوگرافی فرهاد آئیش و همسرش مائده طهماسبی

فرهاد آئیش با نام اصلی فرهاد حشمتی عقدایی، متولد 1331 شمیران، بازیگر، نمایش نامه نویس،کارگردان تئاتر و بازیگر است. همسر وی مائده طهماسبی از بازیگران سینما و تلویزیون است.

11 اسفند 1399

دکوراسیون شیک خانه کوچک با چیدمانی هنرمندانه و بسیار زیبا

دکوراسیون شیک خانه کوچک و بسیار زیبایی که در این مطلب قصد معرفی آنرا داریم از سبک بخصوصی در طراحی اش استفاده می نماید که قدمت آن به ربع قرن پیش بر می گردد اما چنان هنرمندانه تزیین و چیده شده است که بعنوان یک طراحی معاصر و امروزی، همجوره زیبا و تاثیر گذار...

28 آذر 1399

پساکرونا و تحولات صنعتی در راستای انقلاب صنعتی چهارم

تا به امروز سه انقلاب صنعتی در دنیا رخ داده که باعث تغییر و تحولات بزرگی در عرصه وسیع صنعت شده است. انقلاب صنعتی اول در سال 1784 به وقوع پیوست و از نیروی آب و بخار برای راه اندازی ماشین آلات به منظور تولید مکانیزه استفاده شد. در سال 1870 انقلاب صنعتی دوم شکل...

22 آذر 1399

سفری به فیلبند روستایی رویایی بر فراز ابرها

یکی از زیباترین ییلاق های ایران که بر فراز ابرها واقع شده است روستای فیلبند (Filband) در استان مازندران است.

29 مهر 1399

آفتاب سوختگی بیش از حد چه بلایی سرتان می آورد؟

هدی عین اللهی متخصص پوست، مو و زیبایی درباره آفتاب سوختگی اظهار کرد: ممکن است پوست طلایی و برنزه مورد قبول بعضی از افراد باشد، اما قرمزی پوست یا آفتاب سوختگی بیش از حد در بعضی موارد منجر به سرطان پوست خواهد شد.

26 مهر 1399

قطعه ای بسیار زیبا به نام دریاچه اوان

اُوان به معنی محل تجمع آبی که از زمین می جوشد. این نگین نیلگون در جاده الموت دریاچه ای بکر است که هشتاد و نهمین اثر طبیعی-ملی در فهرست آثار ثبت میراث می باشد.

10 شهریور 1399

بحران کرونا چگونه به ارتقای فناوری شهری کمک می کند؟

ویروس کرونا تنها در چند ماه سبک زندگی شهری را دگرگون کرده است. خیابان های شهرهای پرجمعیت که زمانی مملو از شهروندان و توریست ها بود، حالا سوت و کور شده اند. در شرایط قرنطینه گستره که کمتر کسی تمایلی به بیرون آمدن از خانه را دارد، فناوری در خط مقدم مقابله...

2 تیر 1399

تداوم معضلات محیط زیست در صورت عدم تغییر سبک زندگی و رفتار شهروندان

مدیرکل محیط زیست و توسعه پایدار گفت: پیامدهای تغییر اقلیم در میان مدت و بلند مدت آثار خود را نشان می دهد.

1 تیر 1399

جاهای دیدنی که بازدید از آنها ممنوع ست !

در سرتاسر دنیا مکان های دیدنی ویژه ای وجود دارد که مقصد ممنوعه به شمار میروند؛ بازدید و ورود به هر کدام از این مناطق به دلایق خاص و شرایط عجیب این مکانها برای عموم مردم ممنوع اعلام شده.

6 خرداد 1399

برترین های تئاتر مشهد در سال 98 ، 2،

خبرنگاران/خراسان رضوی رضا حسینی شرایط تئاتر مشهد در سال 98 و بهترین های تئاتر مشهد در زمینه نمایش، کارگردانی، نمایش نامه و بازیگران را تشریح کرد.

13 اردیبهشت 1399

تو اصلا آدم نیستی عروس خانم!

این روزها پرستاران،پزشکان و اعضای کادرهای بیمارستان ها و درمانگاه های مختلف در سراسر کشور خط اول مبارزه با بیماری کرونا هستند.

5 اردیبهشت 1399