همایشها و نمایشگاه ها

وجه مشترکِ کشور های پیروز در مواجهه با کرونا

پایگاه خبری کانورسیشن در گزارشی به قلمِ لی کاترین ویندسور، پژوهشگر و استادِ دانشگاه ممفیس آمریکا، به ارائه یافته های یک مطالعه علمی، و شناساییِ مولفه مشترک میان تمام کشور هایی که به نحوی پیروز با شیوع ویروس کرونا مقابله نموده اند، پرداخته است.

30 اردیبهشت 1400

ذخیره مرخصی تمامی کارکنان بخش کرونا بیمارستانهای دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

تهران (پانا) - رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با اشاره به رشد مطلوب شاخص های آماری مربوط به درآمدهای دانشگاه در سال گذشته، برقراری فوق العاده ویژه کارکنان غیر هیئت علمی دانشگاه را یکی از مهمترین مصوبات اخیر هیئت امنای دانشگاه اعلام کرد.

18 دی 1399

صدیقی: باید پاسخی کاربردی به نیازهای حوزه ورزش کشور داده گردد

رئیس سازمان امور دانشجویان گفت: باید نیازهای کشور در حوزه علوم ورزشی شناسایی و در مرحله عمل به صورت کاربردی به آن پاسخ داده گردد.

20 آذر 1399

خبرنگاران استاد دانشگاه : رویاسازی و تغییر نگرش دو اصل مورد نیاز برای ساخت گفتمان وحدت است

تهران- خبرنگاران- دبیرکل سابق کمیسیون ملی یونسکو در ایران و استاد دانشگاه تهران تحقق وحدت در جوامع اسلامی را نیازمند ساخت گفتمان دانست و گفت: بدون رویاسازی و تغییر نگرش تصمیم گیران جهان اسلام رسیدن به گفتمان وحدت شدنی نیست.

8 آذر 1399

چین منطقه ویژه تجارت دیجیتال راه اندازی می نماید

به گزارش خبرنگاران به نقل از سی جی تی ان، چین امیدوار است بتواند از این طریق خدمات اقتصاد دیجیتال را گسترش دهد و سهم خود را از تحولات نوظهور مالی در دنیا افزایش دهد.

30 مهر 1399

از ماجرای جنجالی تبلت ها تا کنایه فرهاد به جـواد

تقابل فولاد-استقلال در برگشت فوتبال به روی آنتن زنده، زمانی جذا ب تر می گردد که به نیمکت های دو تیم نگاهی بیندازید؛ جواد نکونام در یکسو و فرهاد مجیدی در سوی دیگر. نکو چند گام بلند برای پیشرفت در مربیگری برداشته.

12 شهریور 1399

بحران کرونا چگونه به ارتقای فناوری شهری کمک می کند؟

ویروس کرونا تنها در چند ماه سبک زندگی شهری را دگرگون کرده است. خیابان های شهرهای پرجمعیت که زمانی مملو از شهروندان و توریست ها بود، حالا سوت و کور شده اند. در شرایط قرنطینه گستره که کمتر کسی تمایلی به بیرون آمدن از خانه را دارد، فناوری در خط مقدم مقابله...

2 تیر 1399

تداوم معضلات محیط زیست در صورت عدم تغییر سبک زندگی و رفتار شهروندان

مدیرکل محیط زیست و توسعه پایدار گفت: پیامدهای تغییر اقلیم در میان مدت و بلند مدت آثار خود را نشان می دهد.

1 تیر 1399

پیگیر سلامتیآقایی هستیم، تمرینات تیم ملی تعطیل است

به گزارش خبرنگاران، بعد از کوشش هایی که طی روزهای گذشته توسط مسئولان ورزشی و شهری استان البرز و شهرستان فردیس برای یاری به خانواده مهساسادات آقایی صورت گرفت، روز گذشته هادی ساعی و بهزاد خداداد دو قهرمان پیشین تیم ملی تکواندو با حضور در منزل این تکواندوکار...

12 خرداد 1399

درد مشترک مبتلایان به کووید 19 درجهان،تنهایی و ترس از مرگ

جان باختن در بیمارستان ها و نگرانی در خانه ها و همچنین تنهایی، درد و ترس از مرگ در کنار تمایل معاشرت با دیگران و تغییر شرایط از جمله تجربه ها، آلام و امیدهای مشترک مبتلایان به کووید 19 در سراسر دنیا است.

10 خرداد 1399