طراحی گرافیکی و چاپ

آنالیز فرایند تحقیقات و فناوری در حوزه علوم پزشکی در 40 سال اخیر

به گزارش خبرنگاران به نقل از وزارت بهداشت، دکتر فرید نجفی با اشاره به تحولات شاخص های پژوهش در علوم پزشکی طی سالهای اخیر با بیان اینکه اگر به فرآیند تحقیقات طی 40 سال اخیر توجه گردد، فرایند رو به رشد در این حوزه کاملا مشهود خواهد بود، گفت: اکنون سالانه...

22 اسفند 1399

ساخت دستگاه اتوماتیک ضدعفونی کننده پاکت های خرید و کیف های دستی

طراحی و فراوری دستگاه اتوماتیک ضدعفونی کننده پاکت های خرید و کیف های دستی در راستای مقابله با شیوع بیماری کرونا توسط فناوران مرکز رشد واحدهای فناور افضلی پور دانشگاه شهید باهنر کرمان صورت پذیرفت.

24 بهمن 1399

تک&zwnjداستان&zwnjهای داوود غفارزادگان در بازار

به گزارش خبرنگاران ، دو کتاب داستان خروس و چاه نوشته داوود غفارزادگان به تازگی از سوی نشر عنوان منتشر و راهی بازار نشر شده اند.

16 دی 1399

دولت افغانستان کشته شدن غیرنظامیان در حمله هوایی به تخار را تکذیب کرد

معاون اول رئیس جمهور افغانستان با رد خبر کشته شدن غیرنظامیان در حمله نیروی هوایی این کشور گفت که اعضای گروه طالبان در این حمله کشته شدند.

16 آذر 1399

تمامی نسخه های ویندوز در معرض آسیب پذیری قرار گرفتند

به گزارش خبرنگاران به نقل از مرکز افتای ریاست جمهوری، آسیب پذیری PrintDemon در مولفه Windows Print Spooler قرار گرفته است، مولفه ای که مسئول اصلی انجام عملیات چاپ در سیستم عامل ویندوز است.

30 تیر 1399

واقعیت های جالبی که درباره کوه دماوند نمیدانستید!

در این گزارش واقعیت های جالب و خواندنی درباره کوه دماوند بلندترین کوه ایران را به شما میگوییم که احتمالا از آن ها بی خبرید.

5 خرداد 1399

سنت پترزبورگ به روایت پطرزبورگ

سنت پترزبورگ، پایتخت فرهنگی روسیه و دومین شهر عظیم این کشور است. جاذبه های تاریخی و گردشگری این شهر چنان زیاد است که سالانه بیش از 8 میلیون نفر برای دیدن بناها و موزه ها راهی این شهر می شوند.

8 اردیبهشت 1399

دیلی میلی ادعا کرد: یوونتوس با نصف حقوق رئال مادرید در پی استخدام زیدان

یک نشریه انگلیسی مدعی شد که باشگاه یوونتوس در نظر دارد برای فصل آینده سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید را استخدام کند.

5 اردیبهشت 1399