قیمت های جدید خودرو فردا اعلام می گردد، رشد قیمت محصولات ایران خودرو کمتر از سایپا

به گزارش شامپو سوبارو، بنا بر اعلام یک مقام مطلع در دستورالعمل جدید خودرو افزایش قیمت محصولات ایران خودرو کمتر از سایپا خواهد بود.

قیمت های جدید خودرو فردا اعلام می گردد، رشد قیمت محصولات ایران خودرو کمتر از سایپا

به گزارش گروه مالی شامپو سوبارو، بعد از کشمکش های بسیار میان وزارت صنعت، سازمان حمایت، شورای رقابت و ستاد تنظیم بازار در مشخص قیمت خودرو در نهایت با ورود سازمان بازرسی کل کشور قرار شد شورای رقابت دستورالعمل قیمت گذاری خودرو را در سال 99 مشخص و برای تأیید نهایی به ستاد تنظیم بازار ارائه کند.

در همین ارتباط یک مقام مطلع در تبادل نظر با خبرنگار تسنیم، با اعلام اینکه دستورالعمل نهایی شورای رقابت عصر امروز به ستاد تنظیم بازار ارسال شده است، اضافه نمود: قرار است در جلسه فردا دوشنبه 22 اردیبهشت ماه ستاد تنظیم بازار این دستورالعمل آنالیز و در نهایت قیمت گذاری جدید خودرو ها مشخص تکلیف گردد.

وی با بیان اینکه مبنای دستورالعمل شورای رقابت قیمت بهمن ماه 97 خودروسازان است، اضافه نمود: در آن مقطع خودروسازان قرار شد محصولات را 5 درصد زیر قیمت بازار به فروش برسانند و بر همین اساس قیمت گذاری هایی انجام شد با وجود آنکه عمر فروش خودرو انهم 5 درصد زیر قیمت بازار کوتاه بود، اما بعداً در آن مقطع تغییرات قیمتی در قیمت محصولات اعمال شد که افزایش قیمت شرکت ایران خودرو بیش از سایپا بود. این موضوع در دستورالعمل جدید مورد توجه قرار گرفته و به نوعی افزایش قیمت محصولات ایران خودرو کمتر از سایپا خواهد بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "قیمت های جدید خودرو فردا اعلام می گردد، رشد قیمت محصولات ایران خودرو کمتر از سایپا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قیمت های جدید خودرو فردا اعلام می گردد، رشد قیمت محصولات ایران خودرو کمتر از سایپا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید