خبرنگاران تکذیب خبر جعلی منتسب به خبرنگاران خوزستان

به گزارش شامپو سوبارو، اهواز - خبرنگاران - خبر منتشر شده در فضای مجازی با عنوان سفر مهمانان نوروزی به خوزستان ممنوع شد جعلی بوده و چنین خبری در خروجی خبرنگاران خوزستان منتشر نشده است.

خبرنگاران تکذیب خبر جعلی منتسب به خبرنگاران خوزستان

به گزارش شامپو سوبارو مرکز خوزستان از روز آدینه گذشته خبری با عنوان سفر مهمانان نوروزی به خوزستان ممنوع شد در مصاحبه با فاضل عبیات معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان و به نقل از شامپو سوبارو در فضای مجازی، اعم از بعضی گروه های واتساپ و کانال ها منتشر شده، که این خبر از اساس کذب بوده و از سوی این خبرگزاری چنین خبری منتشر نشده است.

تا زمان مخابره این خبر، معاون استاندار خوزستان مصاحبه ای راجع به سفرهای نوروزی با این خبرگزاری نداشته و استانداری خوزستان مصوبه ای درباره ممنوعیت سفرهای نوروزی اعلام نکرده است.

شامپو سوبارو خوزستان ضمن درخواست از فعالان فضای مجازی برای رعایت اخلاق و امانتداری در انتشار اخبار صحیح، با توجه به نگرانی های شهروندان از شیوع بیمار کرونا، حق پیگیری قضایی ناشران این خبر را برای خود محفوظ می داند.

همچنین به مخاطبان شامپو سوبارو خوزستان توصیه می گردد، اخبار این خبرگزاری را از نشانی https://www.irna.ir/service/province/khuzestan دنبال و اخبار منتشر شده را از این طریق راستی آزمایی نمایند.

از دیروز (آدینه) و در پی ممنوعیت ورود سفرهای نوروزی به بعضی استان ها برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، کمپین هایی در فضای مجازی از سوی خوزستانی ها راه اندازی شده که درخواست ممنوعیت سفرهای نوروزی به این استان را داشته اند، اما استانداری خوزستان هنوز در این باره اظهارنظر نکرده است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران تکذیب خبر جعلی منتسب به خبرنگاران خوزستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران تکذیب خبر جعلی منتسب به خبرنگاران خوزستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید