برنامه امنیتی مقابله با داعش احتیاج به بازبینی دارد

به گزارش شامپو سوبارو، رئیس جریان حکمت ملی عراق گفت که نبرد با تروریسم هنوز سرانجام نیافته است و طرح مبارزه با داعش احتیاج به بازبینی دارد.

برنامه امنیتی مقابله با داعش احتیاج به بازبینی دارد

به گزارش گروه بین الملل شامپو سوبارو، عمار الحکیم رئیس جریان حکمت ملی عراق امروز (دوشنبه) در صفحه توئیتر خود نوشت که نبرد با تروریسم هنوز انتها نیافته است.

او تأکید کرد: از زمان پیروزی بر عناصر داعش هشدار داده و گفتیم که نبرد تا زمانی که هسته های خاموش هنوز وجود دارند، انتها نخواهد یافت. ما احتیاج داریم تا در پفراینده امنیتی بازبینی نموده و طرح ها را به روزرسانی کنیم و همچنین کوشش اطلاعاتی را افزایش دهیم و دست به حملات پیشدستانه بزنیم.

عمار الحکیم هفته گذشته نیز در ملاقات با محمد الحلبوسی رئیس مجلس عراق، خواهان تسریع در فرایند تشکیل دولت شده بود تا فرایند مقابله با تهدیدات امنیتی تسریع گردد.

در هفته های گذشته عناصر تروریستی داعش در قالب گروه های چند نفره به مواضع ارتش و الحشد الشعبی عراق حمله نموده و موجب نا امنی شده اند. اواخر هفته گذشته و در جریان حملات عناصر داعش به نیرو های سازمان الحشد الشعبی در منطقه المکیشفیه در صلاح الدین، 10 نفر از این نیرو ها به شهادت رسیدند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "برنامه امنیتی مقابله با داعش احتیاج به بازبینی دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه امنیتی مقابله با داعش احتیاج به بازبینی دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید